Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 15:29   #301
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Faro – US 89 (PS 37), sukces! Obrażenia 3+3-4=2 Faro – US 42, sukces! Obrażenia 6+3-4=5

Fabius szył z łuku do nadciągających, już nie tak chętnie Relhadów. Oba strzały znów okazały się celne i skutecznie zatrzymały wojowników, którzy zwolnili krok i skulili się, starając się zmniejszyć powierzchnię, w którą mogły trafić szypy Thoera.

Abdul – WW (+20) 90 (PS 56), sukces! Relhad 4 – unik 54, porażka; Obrażenia 10 (furia 65, porażka)+2-4=8
Trafienie krytyczne +6, 41

Zmiana broni okazała się doskonałym pomysłem. Teraz zamiast nieskutecznej i zawodnej kuszy, Rusanamani trzymał w ręku miecz. Przeszedł nad nieruchomym, pokrytym krwią ciałem Regiusa i zaatakował stojącego przed nim wojownika, który już walczył z legionistą, przez co był bardziej narażony na ciosy Abdula. Nie zdołał uniknąć ciosu, który gładko wniknął tuż poniżej jego ramienia i przeciął niemal na pół klatkę piersiową, wychodząc tuż poniżej zdruzgotanych żeber. Najemnik chlusnął krwią z ust otwartych do krzyku i upadł martwy na ziemię.

- Nie zdradziłem – wycharczał przyciśnięty do ziemi Narib. – Wpadłem na ludzi Ubby gdy jechałem na zwiad. Musiałem coś wymyślić, żeby ujść z życiem. Powiedziałem im, że mamy złoto ale ja chcę zatrzymać je bardziej dla siebie, niż oddać centurionowi. Widziałem się z samym Lothbroksonnem, który uwierzył mi, że jesteście na skraju śmierci i wystarczy garstka ludzi by was załatwić. Na Fahima! Naim, uwolnij mnie. Zabijcie ich i razem możemy wrócić do Drentius. Wiem co się tam dzieje...

Szansa wpadnięcia na gwoździe (10%) – 19, porażka
Marco – WW (+10) 14, sukces! Relhad 3 – parowanie 71, porażka; Obrażenia 3+3-4-1=1
Szansa wpadnięcia na gwoździe (10%) – 94, porażka
Castor – WW (+10) 58, porażka
Szansa wpadnięcia na gwoździe (10%) – 33, porażka
Varro – WW (+10) 35, sukces! Obrażenia 5+4-4-1=4
Eyjolf – WW (+5) 82 (PS 85), porażka

Wycofujący się z walki jarl Jœrnsonn zebrał wokół siebie swoich poranionych ludzi, aby w grupie stawić opór nacierającym legionistom i ich sprzymierzeńcom. Wszystkim udało się przejść przez rozrzucone wcześniej przez Faro gwoździe i teraz atakowali skupionych w półokręgu Relhadów. Raz po razie broń znajdowała lukę w obronie i raniła najemników, którzy chyba czekali na śmierć rzucając wyzwiska i obelgi pod adresem atakujących.

Sokracjan – WW (+10) 21, sukces! Obrażenia 3+10 (furia 79, porażka)-3-2=8

- Co się dzieje? Atakujcie!– Thoer, który zdołał opanować konia podjechał bliżej, trzymając w ręku kawaleryjski topór. Nie zauważył jednak centaura, który galopem wypadł zza walczącej grupy i zaatakował go włócznią, która przed chwilą pozbawiła życia Setonitę. I znowu grot broni pomknął ku głowie jeźdźca, dotkliwie go raniąc.

 
xeper jest offline