Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 16:16   #82
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Klaus szybko ocenił, że raczej nie dowie się niczego konkretnego na temat zajść w Norze. "Nie mój cyrk, nie moje małpy" - pomyślał, rezygnując już własciwie z prób wpierniczania się głębiej w sprawy straceńców, których z każdą klepsydrą ubywało. W przypływie raczej rzadkiej u niego litości, a może pewnej dozy ostrożności, wyciągnał na zewnątrz zwłoki krasnala i pozostawił je przed Norą, obracając je tak, aby wyglądało na to, iż dostał bełtem gdzieś od strony innych leżących zwłok ludzi Krogana i upadł na miejscu.

W dupie miał czy ktoś będzie badać i rozważać ewentualne ślady ciągnięcia zwłok. Grunt, aby żaden z chłopaków nie został znaleziony w Norze wraz z ciałem człowieka Haydermana , gdyż znając się na raportach strażników ( które nie jeden raz kupował , zmieniał czy odsprzedawał )
opis miejsca przestępstwa będzie lakonicznie wskazywał kogo i gdzie znaleziono.

Potem wrócił do Nory oczekując, aż wszyscy się zbiorą do Ostrego, zakładając, że być może będzie to ostatnie miejsce, które z nimi odwiedzi nim powróci do własnych rejonów. Kierowany bardziej ciekawością niż potrzebą, chciał wiedzieć o co chodzi Ostremu.
 
Eliasz jest offline