Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 19:30   #18
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Gla był rozdarty pomiędzy sprzecznymi uczuciami. Z jednej strony nie był zadowolony, że tak szybko musi reagować na kolejne polecenia Stwórcy, a z drugiej radował się na myśl, że w końcu rozpocznie się dzieło separacji jego skrawka lądu od innych. Miał nadzieję, że za takie bolesne rozdarcia Jedyny wynagrodzi go tysiącami lat ciszy i bezruchu.

Usiadł niewygodnie, na skrawku swego krzesła, z zamiarem jak najszybszego opuszczenia Yluvantaru i przemówił. Zaczął od spraw kluczowych i najważniejszych:

-Oeghymie. Oferuję ci pełnię swojej potęgi w zamian za ukształtowanie mojej ziemi jak sobie upodobałem - nie opowiadał znowu tego samego, bo nie lubił się powtarzać. I mówić także - Nie musisz się decydować teraz, pragnę jednak abyś głęboko rozważył moją ofertę.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline