Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 20:55   #20
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Świetnie wszystko zrozumiałeś Jestem zachwycony, że tak lekko przychodzi wam ogarnięcie zasad. Mam nadzieję, że to między innymi dzięki prostemu opisowi. Jedyne co się nie zgadza, ale o czym nie wspominałem to kość figury.

Jedna akcja to jedna kość figury, jeśli więc wykonujesz np ogień ciągły jak w Twoim przypadku, czy np masz przewagę grad ciosów pozwalający na dodatkowy atak w walce wręcz, to zawsze rzucasz kością figury. Testujesz więc strzelanie trzy razy i raz rzucasz k6 za figurę. Potem decydujesz czy któryś z wyników strzelania podmieniasz na wynik z kości figury

Jeśli chodzi o cyferki i literki po bokach to spróbuje je z czasem dodać. Problem polega na tym, że screene wykonuje z planszy stworzonej w roll20 i nie wiem jak tam dodać cyferki i literki na plansze. Nie ma szans, żebym z każdym screenem ręcznie nakładał literki i cyferki bo by mi masę czasu to zjadało.

ps udowodniłeś właśnie AJT, że graczom nie chce się preparować wyników ale tak jeszcze w tej kwestii dodam, że tak naprawdę na kostnicy nie da się spreparować wyniku, można co najwyżej podać link do innego rzutu, jednak w każdej chwili można zobaczyć listę wszystkich rzutów każdego gracza i upewnić się tam czy to na pewno był ten rzut. Jeśli rzut jest skomentowany przez gracza, to bardzo proste

PS2 z tym jednym dniem oczekiwania to oczywiście postaram się traktować was ulgowo, bo wiadomo, że nikt nie siedzi na LI bez przerwy, każdy ma pracę, studia, szkołę itp itd, także będę pilnował byśmy się wyrabiali w dobę mniej więcej. Jestem pewien jednak, że będziecie się starali jak najszybciej odpisywać, bo każdy czeka na swoją kolejkę by zadziałać jak najszybciej i wprowadzić swój pomysł w życie
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 12-03-2013 o 21:04.
JPCannon jest offline