Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2013, 01:14   #39
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Arvelica dobyła swoich ostrzy.
- Zdaje się, że ktoś tutaj nie przesadzał z ostrożnością...- Rzuciła z wyrzutem w stronę tech-Czyściciela. Nie podobało jej się, że tak szybko odnalazł miejsce katastrofy tyle jednostek od którejkolwiek znanej bazy. A poza tym, nie rozstawił żadnych czujników, ani nic...-
Skoczyła do przodu i obracając się w locie sprzedała jednemu z orków kopniaka w szczękę. Dobrze, że jej buty ocalały. Podobnie jak resztą sprzętu. Bez nich nie dałaby sobie rady.
W kolejnych kilku skokach przeniosła się na środek grupy zielono-szarych. Zawirowała w tancu jak baletmistrzyni z jej ojczystej planety. Jedyna różnica była taka, że ona nie trzymała wstążek. Trzymała ostrza, siekące teraz ciała wrogów.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline