Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2013, 21:17   #4
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
Bry państwu. Co do mojego ludka:

Mężczyzna około trzydziestki, dobrze zbudowany, choć niewysoki (175 cm). Jest właścicielem siwych oczu, brązowych, niesfornych włosów sięgających za ucho. Potężna szczęka uwydatnia białe jak śnieg zęby i nieco przerośnięte kły (nie jest wampirem ). Niestety tego nie dostrzeżecie, ponieważ chodzi w siwej szacie z głębokim kapturem, który skrywa twarz. Przez plecy przewieszony jest spory miecz łańcuchowy z wyraźnymi śladami użytkowania. Z widocznych rzeczy jest jeszcze srebrny medalion w kształcie imperialnej pięści (w który wpompowano nieco energii magicznej na czarną godzinę).
Podobno fanatyk, zabójczo niebezpieczny, jeśli chodzi o wiarę. Wrogowie mówią, że posiada uzdolnienia magiczne, z których nader często korzysta. Tylko kto by ich słuchał? Odwiedził wiele światów i jeszcze więcej nawrócił ludzi. Jednorazowo i niezwykle skutecznie Stos jest niezwykle przekonujący, szczególnie gdy już się tam kogoś pośle. Jest przeciwnikiem noszenia pancerzy. W końcu Imperator naszą tarczą.

Gdzieś na statku przydałaby się spora kaplica, tak na dwieście osób luzem. Styl minimalistyczny, niemal całkowity brak ławek, pięć konfesjonałów ustawionych pod jedną ze ścian. Na samych ścianach malowidła z chwalebnych śmierci świętych i stosy - motyw przewodni sekty Ołtarz to tylko mały piedestał, na którym stoi holoprojektor z włączonym obrazem wszechpotężnego Imperatora. Przed nim stalowy stół ofiarny. Po bokach, od wejścia od zakrystii potężny, stalowy, bez poduszki i niezwykle niewygodny fotel oraz kilka zwykłych siedzeń dla akolitów. W pokoiku pragnąłbym mieć jakąś małą biblioteczkę z żywotami świętych, śpiewniki i takie tam Oczywiście jeżeli to nie za duży wydatek dla początkującego Rogue Tradera.

Co by tu jeszcze... No więc tak, jestem nowy, więc raczej nie oczekujcie po mnie za wiele (pierwsza sesja, choć grałem na kilku PBF'ach) Głównie będę się przyglądał i dopiero gdy zbiorę wystarczające dane o stylu, długości, etc. coś napiszę. Korzystamy z GD?

Eta wsio. Indżoj maj broders in relidżyn!
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline