Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2013, 21:48   #5
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Stalowy propozycję możesz zrobić. O ile pamiętam, to to co zaproponowałem to chyba max co można było zrobić z okrętem i załogą, chcąc mieć Ciężki krążownik. Jak zrobisz potężniejszą maszynę i MG zaakceptuje to ja jestem za.


JaTuTylkoNaChwilę (co za nick )
Że tak powiem, początkujący RT lubi mieć przyjaciół w inkwizycji dlatego, nie zamierza oszczędzać ci funduszy na kaplicę i wyposażenie.



Kilka pytań do MG.
1) Czy korzystamy z gDoc? Jeśli tak to chciałbym prosić o ustalenie zasady, że po jednej wypowiedzi czekamy min 24h, chyba, że wszyscy (gracze, których postacie są obecne) odpiszą (lub napiszą, że nie działają/mówią). Mam złe doświadczenia z gDoc'em gdzie zdarzały się sytuacje, że nie zaglądał człowiek kilka godzi i pojawiły się trzy strony ważnej dyskusji.

2) Czy któryś z ludzi dostarczonych przez don de'Vireasa jest postacią gracza (konkretnie Dartha)?

3) Czy jest opcja, aby seneshal z Czarnej Gwiazdy został na statku, jako jeden z NPC'ów? Micas miał podesłać taką postać, ale zrezygnował.


Najważniejsze jest dla mnie chwilowo pytanie numer dwa.


EDIT.
Jak nie ma pytań to oczywiście Max skinie rękę na załogantów, którzy odprowadzą was do kwater.

Czujcie się swobodnie w opisywaniu dozmiarów i jakości.
dla porównania Kwatery Maxa, to około 70m2, z kuchnią (lubi gotować), stołem na 12 osób, salonem, gabinetem sypialnia i łazienką, oraz pokojem dla gości i łazienką dla gości.


PS. prośba dodawajcie w opisie powód edycji. Często czytam posty na mailu, a potem jak na forum widzę edycję to nie wiem, czy ktoś poprawiał literówkę, czy zmieniał treść. Info o powodzie edycji choćby "Literówka/przecinki" lub np. "dodałem info o pomieszczeniu" będą dla mnie bardzo cenne.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 13-03-2013 o 23:21. Powód: Dodanie Edita
deMaus jest offline