Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 10:43   #41
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Dobra możemy dojść do jakiegoś kompromisu. Co do inicjatywy to w takim razie zostaje tak jak jest. Jeśli jednak wiecie, że nie będziecie mieli czasu później odpisać, a nie chcecie tracić kolejki to proszę o wklejenie posta z rzutami od razu do komentarzy. Mam nadzieję, że nie będzie to nagminnie wykorzystywane ale da możliwość by osoby z mniejszą ilością czasu, miały większą szansę wyrobić się z postem. Potem post ten z komentów gracz będzie mógł wkleić w swojej kolejce. Jeśli nie będzie się wyrabiał to wtedy najprawdopodobniej ja go wkleje w jego imieniu.

Jeśli chodzi o kostnicę. Dobrze Nasty uaktywnie dla Ciebie te kości. W najgorszym wypadku po prostu będzie robiła dorzuty na kostnicy. Rozumiem, że nie dla każdego może być to wygodnie narzędzie. Proszę jednak by reszta graczy dalej wykorzystywała kostnicę Wierzę, że raz dwa trafią wam się lepsze rzuty Nasty wyjątkowo ten jeden raz zezwolę na wykonanie ruchu, by od nowa nie wklejać mapy, odświeżać itp. Mam nadzieję, że Scarhead się nie obrazi za to dla równowagi Scarhead możesz ruszyć się dwa razy w swojej następnej turze. Sądzę, że pozwoli Ci to też trochę uratować skórę przed coraz bliższymi zombiakami Sądzę jednak, że nie będzie już potrzeby wykonywać testów odwagi, więc to jednorazowa sytuacja.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline