Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 14:07   #6
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Witam wszystkich

DeMaus daleką drogę przeszliśmy bo kiedy się poznawaliśmy chciałeś mnie zabić :P myślę że ta przyjaźń/znajomość jest oparta na licznych obopólnych korzyściach ale nie licz na to że Veltarius przestał był złośliwy i marudny :P ale na pewno lojalny ^^

Mam pytanie kim jest astropatka? i czy ktoś mógłby bardziej naświetlić mi tą postać skoro jest członkiem stałej załogi?

Nawigator to kawał chłopa a przynajmniej tak to wygląda, ma około dwóch metrów wzrostu a grzywa włosów które z daleka wyglądają jak masa dredów z bliska okazują się być łóskowatymi strąkami (jak na obrazku :P zamiast kabli są to włosy), ale to tylko jedna z widocznych mutacji, zawsze w otoczeniu przynajmniej jednego ze służących; dwie kobiety z których jedna nosi broń, trzech mężczyzn z których jeden również jest nawigatorem ale zdecydowanie pod skrzydłami Veltariusa. Nawigator nosi ciężkie czerwone szaty całkowicie skrywające jego sylwetkę, nosi również przepaskę na oku z wyszytym na złoto symbolem gildii nawigatorów. Nawigator zajmuje pomieszczenie w pobliżu pokojów Maxwella (deMaus 70m2 to dość mało na to co chcesz mieć w swoich apartamentach :P 100, 120 najmniej myślę :P). Ze swoich pomieszczeń ma możliwość wyznaczania kursu okrętu więc nie musi odwiedzać mostku ale i tak często można go tam spotkać w obecności Maxwella. Taras widokowy (zasłaniany w czasie alarmów bojowych) jest częstym miejscem pobytu nawigatora.

Rahaela pytanie do Ciebie, jak bardzo trzymamy się zasad świata? Widzę że stalowy przedstawił nam słowniczek ale gdzieś pojawiają się słowa jak magia :P Chciałbym jakiś wyznacznik by później nie było nieporozumień.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline