Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 15:57   #45
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Z tego co sam sprawdzałem to trzeba wykonać wszystkie rzuty za jednym razem, a potem kostka w poście znika Chodzi o powtarzanie rzutu. Podeślesz mi link do posta gdzie udało Ci się w jednym poście dwa razy wykonać rzut?

Avarall przypominam Ci o opcji używania fuksów i poprawiania w ten sposób niefartownych rzutów Chyba, że wolisz zachować na gorsze chwile. Poza tym polecam też używać serii trzypociskowej, będziesz miał wtedy +2 do trafienia i obrażeń, więc dość sporo większe szanse na trafienie. Jest to kosztem co prawda 3 naboi ale jednak

PS Zaktualizowałem wam trochę karty postaci Poza statystykami broni są tam wszystkie istotne dla was informacje dotyczące postaci A tak jeszcze wcześniej było nawiązanie, że gramy na pełnych zasadach Savage Worlds. Tak dokładnie to gramy na podstawie podstaw Savage Worlds. W pełnej wersji jest ogrom, przewag, umiejętności, sprzętu, mocy, zasad dla pojazdów, bitew, manewrów.......itp. itd. itp. itd. Także w pełnej wersji jest dużo więcej ciekawych materiałów, zasad i dodatków. Jednak podstawy na których gramy wystarczą spokojnie dla gracza by mogli rozumieć działanie systemu i gwarantuje, że po tej grze bez problemów poradzili byście sobie z graniem w normalnej sesji rpg na mechanice Savage Worlds W końcu prawie zawsze polega to na zasadzie, rzuć odpowiednią kością i sprawdź czy wyszło 4 lub więcej
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 14-03-2013 o 17:41.
JPCannon jest offline