Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 17:20   #8
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
Więc kapliczka będzie stała Śpieszę wytłumaczyć co z tym nickiem. Otóż to miało być takie jednorazowe konto, po którym miałem zniknąć w mrokach eteru i nie pojawić się tutaj więcej. Zobaczyłem jednak sesję i zostałem

Ordo Hereticus :P Strzeżcie się, bo Imperator sprawi, że stosy zapłoną nawet w pustce. Szczerze mówiąc, to muszę jeszcze ogarnąć jakiś kodeks, ich przyśpiewki, historię, itd. Nasze w40k wiki śmierdzi pustkami, a angielskie... Może nie jestem z j. obcych najgorszy, ale wolę zwykły, ludzki język.
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline