Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 21:19   #11
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Coś dla raczkujących z systemem, naprawdę oględne spojrzenie na sprawę. Również mógłbym zaoferować pomoc ale może kolega ma więcej czasu niż ja więc będzie bardziej osiągalny. Jeśli masz wątpliwości to po prostu pytaj, każdy z nas ma na pewno trochę inne doświadczenia ale jakoś wyjaśnimy i pomożemy.

kliknij tutaj

Widzę że będę musiał dopracować trochę postać i moją drużynę bo w porównaniu do reszty wyglądam słabo :P
Pouzupełniam wszystko w panelu gracza Rahaela więc jak coś sie nie bedzie podobać daj znać .
Ostatnia sprawa to moje wakacje, przez dwa tygodnie od poniedziałku raczej nie będę miał dostępu do netu więc odpiszę tylko na tego posta póki co i wracam dopiero na początku kwietnia :P

Najpopularniejsze z Ordo bo jest ich więcej to
Ordo Xenos - jedno z większych Ordo w służbie Inkwizycji, założone by przeciwdziałać zagrożeniu jakie stanowią Xenos(obce gatunki). Ich militarną gałęzią jest Deathwatch. Działają by badać i katalogować gatunki Xenos, oraz by likwidować te które stanowią zagrożenie dla Imperium...

Ordo Malleus - tzw. Demonhunters, założono by badać i niszczyć fizyczne manifestacje Chaosu na terenie Imperium. Członkowie tej grupy odznaczają się ogromną siłą woli bez mrugnięcia pozwalającą im stawać naprzeciw abominacjom i agentom Chaosu. Ich zbrojne ramię to Grey Knights. Jest to najmniejsze zgrupowanie spośród trzech.

Ordo Hereticus - Rolą tego zakonu jest ochrona ludzkości przed nią samą poprzez zwalczanie takich zagrożeń jak zdrada, mutacje, herezja oraz "wiedźmy" (niewyszkoleni psykerzy). Są wspomagani przez Adepta Sororitas. Jest to największa spośród trzech grup.

pomniejsze zakony;
- Ordo Sepulturum - zgrupowanie działające w pobliżu Eye of Terror. Celem jest zwalczanie plag takich jak Zombie plague czy Obliterator Virus (nie mam pojęcia co to)

- Ordo Sicarius - zakon powstały niedawno by kontrolować Officio Assassinorum (na rozkaz Terry wysyłani są zabójcy by usunąć niewygodne/niekompetentne osoby systemu), powodem powstania była niedawna korupcja która niemal doprowadziła do całkowitego zniszczenia tego ostatniego zgrupowania.

- Ordo Sicarius Initiate - zbrojne ramię Ordo Sicarius, świetnie wyszkoleni wojownicy którzy po zdaniu testu są zabierani do świątyni i w niej poddawani prawdziwemu treningowi który tworzy z nich Assassin-Inquisitor. Często wypożyczani przez inne Ordo.

Tyle znalazłem, oczywiście to tylko pobieżne informacje.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 14-03-2013 o 22:23. Powód: opis Ordo
Uzuu jest offline