Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 23:20   #8
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ivy zmarszczyła brwi. Korciło ją, bo mogła to być niespotykana szansa na zdobycie cennych zasobów dla bastionu. Z drugiej strony chyba nie została rozpoznana jako człowiek, a każda minuta dłużej w tym mieście stanowiła dodatkowe, zbyteczne ryzyko.
Szeptem zapytała George’a:

- Co proponujesz?

- Jak król wzywa to wypada się stawić. - w głosie AI nie wyczuła śladu emocji.

- Wiesz, że to dodatkowe ryzyko? - spytała jeszcze ciszej.

- Dominująca szansa: Społeczeństwo NV zajęte jest własnym doświadczaniem, że nie obchodzi ich enklawa. Najgroźniejsza szansa: Merowing nie zechce oddać twojego ciała! Poniżej progu istotności: Gdyby chcieli nas zabić, to mogli by zacząć tutaj, a nie wozić nas po mieście.


Ivy spojrzała jeszcze raz wprost w obiektyw drony i odruchowo sprawdziła czy jej piersi są szczelnie osłonięte.

- Jakie rzeczywiste zasoby może zaproponować osobowość? - zapytała robota.

- Schematy, przedmioty z drukarni, rzadkie metale, podstawowe syntetyczne morfy.

- Jaką mam gwarancję, że twój szef nie zechce shakować mojej skorupy?

- Hackowanie cudzej skorupy nie jest akceptowane w NV nieznany gościu. Osobowość Merowing ceni reputację, jaką posiada w NV.


- W porządku. Powiedziałaś, że mam 48 godzin na realizację zaproszenia. Dziś mój harmonogram jest już pełny, ale jutro mogę obsłużyć osobowość Merowing. Wtedy też określimy zakres i cenę moich usług - po chwili uśmiechnęła się i dodała - Satysfakcja gwarantowana.

- Przekażę. Przesyłam adres sieciowy. Gdy będziesz gotowy nieznany użytkowniku możesz skorzystać z niego by przywołać transport. Materialna forma należąca do Merowing zwykle znajduje się w wieży rdzenia. W lokalu "Nocna Strona Księżyca"

Po tym komunikacie drona odsunęła się, coś w jej wnętrzu zazgrzytało, po czym oddaliła się do wyjścia.

Odczekawszy pełna napięcia minutę, Ivy również postanowiła opuścić szpital i całe to szalone miasto.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 14-03-2013 o 23:23.
Mira jest offline