Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 21:05   #45
Sheol
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Wreszcie ktoś więcej się wypowiada :P

Co do planu zlotu: wszyscy którzy chcą coś poprowadzić, proszę o przesłanie danych na moje PW. Info: system, mechanika, ilość miejsc, przewidywany czas trwania sesji, ktociutki opis. Zbiorę to wszystko i zamieszczę w jednym poście. Tak będzie najłatwiej. Powiedzmy, 5 dni na to, od dzisiaj, czyli do 23 stycznia czekam, a potem robię tego zbiorczego posta. W najgorszym przypadku będę go później edytował, choć proszę o szybką decyzję. Ci którzy będę chcieli grać, niech kontaktują się z mistrzami gry na PW. Grać możemy na miejscu. Jeśli tylko będziemy prowadzić grę w miarę cicho, nie będziemy sobie nawzajem przeszkadzać.

Yarot, nie będziesz super-sponsorem, niech inni też się wysilą. Twoja propozycja jest wspaniała, ale to po prostu nie wypada. Jeżeli każdy ze zlotowiczów zapłaci za jedną godzinę, czyli 7 złotych, to mamy tą salę na baaardzo długo, a tą kasę która zostanie, przeznaczymy na przykład na wielki, wspólny browar. I tak trzeba będzie zapewnić duży utarg tej knajpce. Jeśli to się uda, będziemy mieli miejscówkę na kolejne spotkania, właściwie załatwioną. Zrobiłbym rezerwację powiedzmy na 15.00, a jeśli ktoś przyjeżdża później, lub wcześniej, zawsze ktoś może po daną osobę jeszcze wyskoczyć. Ja sam mogę się pojawić na dworcu jakoś wcześniej, zebrać kogoś i iść już na miejsce. Trzeba ustalić do której będziemy okupować knajpę. To ważne.

Proszę, żeby wszyscy którzy mają przyjechać, przesłali mi na PW informację, o której będą. Wtedy ustalimy kto, kiedy idzie po kogo na dworzec i od której okupujemy salę.

Czarna msza oczywiście skierowana do Asmodeusza :P Kto czytał Kossakowską, wie dlaczego i może sobie wyobrazić jak będzie wyglądała :P (Zaraz się wypowie Czeźwy, i powie: "banda Slanneshytów")