Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2013, 21:40   #25
Karolczaneq
 
Karolczaneq's Avatar
 
Reputacja: 1 Karolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodze
Żyję. Głowa ciągle bolała choć już dużo mniej. Rozejrzałem się, na zewnątrz budynku siedziała moja wybawicielka. Muszę jej podziękować i to jak najszybciej. Zresztą nie mam żadnego sprzętu, ani nic. Wszystko straciłem, i teraz czas to odzyskać.
Wstałem z łóżka. Po prawej stronie stała butelka wody. Wziąłem łyk i od razu zrobiło mi się lepiej. Wszystkie części ciała bolały mnie niemiłosiernie, jednak zdobyłem się na wysiłek i zdołałem zrobić parę kroków opierając się o ścianę. Zbliżałem się powoli, ale kobieta mnie usłyszała. Odwróciła się i wycelowała do mnie jakąś starą strzelbą którą po chwili opuściła widząc mój stan. Miałem mnóstwo pytań. Może ma towarzyszy. Wtedy mógłbym pokonać tamtą bandę i odzyskać swoje rzeczy no cóż, mam dużo pytań, ale czy będzie chciała rozmawiać ? Nie wiem, ale właśnie idę się dowiedzieć. Jednak zdołałem tylko wyszeptać słabym głosem :
- Dzięki
 
Karolczaneq jest offline