Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2007, 00:43   #49
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
-Jakie to miasto duże!!- Jęknął Marvin widząc Mlaths ze wzgórza, na które właśnie weszli. - Nóg już nie czuję, a to dobre miejsce na nocleg. Lepiej jednak nie rozpalajmy ognia na samym szczycie, bo wszyscy będą wiedzieć, że jest tu samotne obozowisko. Cieszył się, że pozna nowe miejsce, czuł się jak w przeddzień święta.

Rozejrzał się za kilkoma sosnowymi gałęziami, które mógłby ułożyć na ziemi, by było mu bardziej miękko.
-Kurt, a czemu ty wziąłeś ze sobą aż tyle broni? Zasapałeś się i tyle. Uśmiechnął się zmęczony, ale oczy mu się świeciły, gdy myślał o tym, co ich spotka.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline