Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2013, 21:53   #15
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
W kwestii mundurów, to oczywiście wasza sprawa. Ja tylko powiem, że nie jesteście żadnym wojskiem, czy inną milicją obywatelską, a jedynie wolnymi strzelcami, kosmicznymi włóczęgami.
Oczywiście, że schludne, czyste ubranie wzbudza więcej ufności niż jakieś poszarpane i pobrudzone smarem ubranie i to niezależnie od rasy z jaką się rozmawia (poza pewnie paroma wyjątkami ). Czy jednak jest to wystarczający argument, aby ujednolicać ubiór załogi? To już sami musicie ocenić.
Podobnie ma się rzecz z kapitanem. Nikt w obecnej chwili nie ma dominującej roli i jeżeli ktoś marzy o przywództwie, to będzie je musiał sobie zdobyć w sesji i przekonać innych graczy, aby je zaakceptowali.

Czy rasy są dokładnie takie same jak w Star Wars? Teoretycznie tak, ale proszę się nie zdziwić, gdy będę burzył pewne schematy.
Jak dla mnie to zabawa archetypami. Na razie jednak przedstawione rasy nie mają udziwnień.
Jak już wspomniałem wszechświat jest ogromny i ras w nim bardzo dużo. Możecie, więc spokojnie garściami czerpać inspirację z filmów, książek, komiksów i skąd tam jeszcze chcecie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline