Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2013, 00:01   #1
Obiwankennobi
 
Obiwankennobi's Avatar
 
Reputacja: 1 Obiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie cośObiwankennobi ma w sobie coś
Wyznawca Taala a ekwipunek

Witam wszystkich jestem tutaj nowy. Od bardzo dawna ze znajomymi zarywamy nocki żeby pograć w drugą edycje młotka. I teraz spotkałem się z problemem w kwestii interpretacji zasad wiary. Mianowicie czy moja postać, kapłan Taala może przejść na profesje wymagające jakiejś zbroi w wyposażeniu np: Łowca Czarownic (wiem że to bardziej Sigmaryta ale w Królestwie Magi było że wszystkie kulty mają własnych łowców), lub Wariior Priest (Tome of Salvation) znów zasady dopuszczają wyznawców innych kultów (jest adnotacja że tylko kapłani Shalyi nie mogą nimi zostać. I tu właśnie moje pytanie kapłanom Taala nie wolno odziewać się w metal a te profesje wymagają zbroi z metalu (bo z drewna raczej kolczugi nie zrobię) to czy mogę wyjść na taką profesje bez narażania się na gniew boży za złamanie zasad wiary?

Można oczywiście uznać że kwestie wymaganego ekwipunku można w takiej sytuacji pominąć ale byłoby to nieuczciwe wobec innych graczy którzy muszą ciężko pracować i wydać trochę kasy żeby móc w końcu przejść na upragnioną profesje. Już od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad rozwiązaniem tego problemu, zresztą nie pierwszy raz np: niepijący weteran i wymagana butelka gorzałki najlepszej jakości. Zdobycie ekwipunku to często najważniejszy element przy przechodzeniu na nowe profesje więc nie chcemy tego za bardzo naruszać tworząc sposoby na omijanie tych zasad. Jestem bardzo ciekaw waszych pomysłów jak to rozwiązać
 
Obiwankennobi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem