Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2013, 10:45   #59
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Alyanne, Selendis, Tiras'alan, Ilunor, Ilidan, Tyrande

-Nie mamy złych zamiarów, przypadkiem się znaleźliśmy... Zresztą nie obchodzi mnie to. Jesteście paskudni, nie pozwolę na paskudztwo w moim królestwie. Strażnik. Zabierz te poczwary sprzed moich oczu. Zamknij ich w lochu czy pozbądź się ich. Niech kapitan decyduje. - rzuciła królowa w stronę więźniów.

Gdy strażnicy zaczęli wyprowadzać wszystkich więźniów królowa Azshara położyła się na swoim łożu i zawołała swoją służkę.

-Vashij, niech ta normalna dwójka zostanie i powiedz mi kim oni są
- Tak jest moja Pani, otóż ta kobieta to uczennica w świątyni Elune, Tyrande Whisperwind. To ta elfka, o której mówili, że jest bardzo piękna i chciałaś ją zobaczyć. A tego mężczyzny nie znam, jednak z tego co usłyszałam stojąc obok celi to znają się i są sobie bliscy- odpowiedziała służka
-Tyrande Whisperwind... Nic specjalnego, nie wiem co oni w niej widzą. Pozbyć się jej, nie chcę kłopotów ze świątynią. Najlepiej pozbądźcie się jej razem z tamtymi paskudami. Za to ten tutaj ... interesujący, nawet śliczny na swój sposób. Podobasz mi się. Kim jesteś mój drogi? - królowa skierowała swój wzrok na stojącego obok Ilidana.
-Ilidan Stormrage, moja królowo. Jestem czarownikiem.
-Czarownikiem powiadasz. Możesz mi się przydać. Vashij zabierz go do reszty, pomoże nam przy portalu. Niedługo tam przyjdę

Ilidan zaniepokojony wyrokiem, który padł na Tyrande i innych był w rozterce. Z jednej strony chciał ratować ukochaną, z drugiej miał okazję się wykazać i zaistnieć w oczach królowej i jej ludu.

-Ilidanie! Nie pozwól im! Ratuj mnie! - krzyczała Tyrande, którą wyprowadzali strażnicy.

*******

Alyanne, Selendis, Tiras'alan, Ilunor,

Strażnicy zaprowadzili więźniów z powrotem do celi i ruszyli do pokoju kapitana. Po drodze zauważyliście, że wasza broń i ekwipunek są zamknięte za kratą w sąsiednim pomieszczeniu. Jesteście wszyscy razem w celi skuci kajdanami jednak nie przypięci do ściany.

*******

Aeshadiv, Nareen, Obdan, Cenarius, Furion

Lecąc na hipogryfach zbliżacie się już do zamku Azshary.

-Królowa dba tylko o tych, którzy oddają jej pokłony i cześć moja droga Nareen. Jest chyba najsurowszą ze wszystkich elfów ale za to jest potężna i podobno przepiękna. Wszyscy wysoce urodzeni, czyli najbogatsi walczą między sobą o jej względy, każdy z nich chciałby zostać jej mężem. Biedniejsi mieszkańcy czy zwykli handlarze i rzemieślnicy praktycznie dla niej nie istnieją. Toleruje tylko to co uważa za piękne. Nic więcej nie wiem więc nie mogę ci powiedzieć. Zbliżamy się już do zamku. Przygotujcie się, zaraz zrobię wyrwę w budynku i będziemy mogli ratować innych. - Jak powiedział Cenarius tak się stało. Gdy zbliżaliście się do ściany, w tej nagle pojawiła się dziura na tyle wielka, że wszystkie hipogryfy razem z pasażerami mogły wlecieć.



Wylądowaliście w sali balowej. Pierwsze co rzuciło wam się w oczy to bogate wnętrze i brak strażników. Po chwili waszym oczom ukazała się Tyrande prowadzona przez strażnika.

-Furionie! Ratuj! - krzyknęła na widok przyjaciół.

*******

- Bracia i Śśsiostry, zebrałem was tutaj ponieważ nasz śśświat jest w niebezpieczeństwie. Wielkie zachwiania mocy występują w okolicach miasta elfów. Wymiary Sssię załamują. Niedługo przyjdą do naszych ZZzziem wrogowie tak Sssilni, że będą w stanie zniszczyć nasz Śśświat. Musssimy połączyć Śśsiły. Ten przedmiot pozwoli nam pozbyć Śśsię ich raz na Zzzawsze. Ssskupcie część swojej mocy w tym miejscu a resztą ja Sssię zajmę - czarny lewiatan przemówić do innych smoków.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline