Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2013, 15:12   #62
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Selendis nie potrafiła się odnaleźć w sytuacji, była kompletnie bezradna, jak większość więźniów z resztą. Jej zdolności na nic się tu zdawały a jej siła fizyczna nie pozwalała jej rozerwać łańcuchów. Zastanawiała się jak wydostać się z celi. Nie chciała występować otwarcie przeciw elfom, by nie rozgniewać ich jeszcze bardziej, ale nie chciała też czekać na nie wiadomo co w zimnej, ciemnej celi.

- Przykro mi ale ja nie mogę nic z tym zrobić. - powiedziała smutno do towarzyszy.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline