Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2013, 16:12   #31
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Proponuję najpierw w komentach ustalić, co robimy. Tak ogólnie. Na dialog w docu szkoda czasu, tylko się wszystko rozwlecze.

1. Kamień z Niniwy- najlepiej będzie chyba poprosić kapitana Radclifa o umieszczenie go w jakimś bezpiecznym miejscu pod strażą, najlepiej na terenie tego lotniska. Może nawet zostawić go, póki co, na pokładzie samolotu? W końcu i tak będzie on stał w jakimś hangarze na lotnisku wojskowym, więc chyba to dość bezpieczna miejscówka.

2. Rozdzielamy się, czy trzymamy razem- proponowałbym podzielić się na dwa zespoły, jeden uda się do hotelu "Imperial", drugi do domu na przedmieściach. Oczywiście, w celu wypytania o sir Woolleya. Po zakończeniu swoich "śledztw", grupy spotkałyby się na terenie wykopalisk i wypytałyby tamtejszych pracowników, przebadały jego kwaterę, o ile taką miał itp. To i tak przypadłoby na kolejną kolejkę, i to pod warunkiem, że nie nastąpią komplikacje.

I teraz pytanie, czy zgadzacie się na taki scenariusz? Macie inne pomysły? Śmiało, robimy burzę mózgów.

A jeśli się zgadzacie, musimy podzielić się na dwa teamy. Ja chętnie wybiorę się do domu na przedmieściach.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline