Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2013, 12:17   #28
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Ja uważam, że takie dyskusje to nic złego. W końcu forum jest narzędziem dyskusyjnym. Wymiana poglądów to nic złego, dopóki toczy się w kulturalnej atmosferze i z poszanowaniem innych uczestników.
Trochę schodzimy z tematu, ale wątek wydaje mi się ciekawy. Zgadzam się z tym, co napisałeś o forum - sama prawda i tylko prawda. Tyle, że jak to się ma do sesji? Do RPG? Pamiętam kilka "magicznych" tematów o wszechwiedzy MG i konieczności wyrycia łaciny przed graniem mnicha w WH...

Naprawdę nie przeszkadza mi temat o tytułach szlacheckich założony na forum w dziale dowolnym (najlepiej historycznym) - bo po prostu go ominę. Dyskusja na ten sam temat w komentarzach do sesji mi przeszkadza - będąc uczestnikiem sesji po prostu muszę się z nim zapoznawać, a co gorsza może się jeszcze okazać, że moja postać nie może mieć tytułu baroneta bo jest kawalerem podwiązki czy innej spinki (albo vice Wersal).

Tak samo jak grając w Neuroshimę nie muszę być ekspertem od wojskowości tak samo uważam, że grając w DP nie muszę mieć wiedzy eksperckiej z historii.
Relatywnie widzę więcej takich merytorycznych "wycieczek" w sesjach historycznych niż w innych. Prawdę powiedziawszy to nie kojarzę żadnej historycznej sesji na LI, w których takich wycieczek by nie było i dyskusji w komentarzach...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem