Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2013, 12:31   #29
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Bardzo ciesząc się Aschaar, ze powróciłeś, to pozwolę się z Twoim zdaniem przewrotnie zgodzić. Przewrotnie, bowiem zarazem wedle mnie, takie dyskusje to nic złego. Wręcz przeciwnie. Jeszcze podczas normalnej sesji werbalnej, kiedy zabierają czas grania, można zrozumieć, że to przeszkadza. Ale chyba nie podczas sesji pbfowej.

Najczęściej chyba w sesje historyczne grają ci, którzy historię lubią. Nic więc dziwnego, ze przy okazji lubią sobie także na temat tej historii pogadać. Jeśli jakoś nie przekracza to sensownego poziomu zacietrzewienia oraz wzajemnego szacunku, wedle mnie wszystko jest ok.

Natomiast wspomniana sesja, prawdopodobnie masz na myśli świetną "Na ratunek" Woltrona, której inspirację stanowiła wiktoriańska Brytania.

EDYCJA
ponieważ pisałem posta na równo z Aschaarem, uzupełniam. Wedle mnie taką dyskusję stricte historyczną na kometach można zwyczajnie przelecieć nie czytając, jak kogoś nie interesuje, natomiast co do orderu spinki możesz mieć rację. Cóż, tutaj rola GMa. Aczkolwiek powiedziawszy szczerze, że jeśli jest sesja DD, niejednokrotnie pojawia się: a w 17ym dodatku było napisane, że jest inaczej niżeli w 14tym, który tworzył wyjątek od 8ego, jeszcze ponadto 97-y zaś ogólnie opisuje daną rzecz kompletnie odwrotnie. Im więcej wiec źródeł, tym większy chaos może powstać. dotyczy to nie tylko sesji historycznych.
 

Ostatnio edytowane przez Kelly : 25-03-2013 o 12:43.
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem