Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2013, 19:54   #16
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Chyba się nie zrozumieliśmy...

Tworząc postać muszę się na czymś oprzeć - czymkolwiek co jest zdefiniowane jako świat gry. Dla jednego wadą będzie brak palca dla innego jest to tylko kosmetyczny efekt. Wybierając broń muszę ją wybierać z jakiegoś zestawu. Ładne słowo "postapokalipsa" naprawdę niczego nie załatwia. Jest dziesięć lat po wojnie? Świetnie. Której? Jest rok 2050? 2276? czy 22287? Broń jest dalej prochowa, czy może mamy już jakieś energetyki do dyspozycji?

To samo tyczy się zalet czy umiejętności. Moją ulubioną umiejętnością jest "jednoosobowa obsługa każdego rodzaju broni oraz wszystkich pojazdów" do tego wybieram zaletę "macgyver'yzm". Tak - nudne - wychodzi superczłowiek...

Naprawdę nie da się stworzyć sensownej postaci próbując zgadnąć co potencjalny MG ma na myśli... Myślę, że dobrze byłoby zawrzeć w rekrutacji trochę konkretów...

Podobnie dalej - "wypacykowany" żołnierz jest nudny? A brudny jest ciekawy? Musiał oblać się wrzątkiem, aby mieć traumę, zwykłego nabytego w boju PTSD nie może mieć? A może ten idealny nudny żołnierz jest idealną maszynką do zabijania bo to po prostu kocha? Bo jest psychopatą i ma pokręconą psychikę? I z tą jedną bombą chodzi 10 lat, bo ma jeszcze 4 inne bronie którymi potrafi uśmiercić, a Gloria Dei, znaczy bomba jest... just 4 fun.


W każdym razie - dzięki za informacje. Niestety nie jestem w stanie stworzyć karty, która by mnie zadowalała, więc sobie odpuszczam rekrutację i granie.
Witam, czyli mam podać tobie pulę rzeczy czy wypełnić od razu kartę za ciebie. Wybierz typ "Zbawiciela" - generalnie sam typ już narzuca tobie rodzaj broni.
Co do wad, znów możesz posłużyć się typem "Zbawiciela" wymyśl takie wady, które nie kolidowały by tobie z twoim typem zabijania. Wiadomo - nożownik bez rąk. Czy ślepy snajper. Trochę się to nie łączy.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 25-03-2013 o 19:56.
Nasty jest offline