Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2013, 21:01   #19
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
...nie Nasty, ja z Zack'iem i Henderson ( komputerowiec i policjantka ) dotarliśmy tam przed tobą. We trójkę weszliśmy do sklepu...ciebie jeszcze nie było...ty dotarłaś do sklepu z innym gliniarzem który teraz pobiegł szukać transportu/innych ocalałych. Zack miał klucze do sklepu... były w drzwiach, ale on zamknął je od środka i zabrał klucze. Teraz ja z Henderson jesteśmy na zapleczu, a ty weszłaś po tym jak Zack cię wpuścił i teraz się zaczyna. Ty jesteś z Zackiem w sklepie, w głównym pomieszczeniu, a ja z policjantką przeczesujemy zaplecze bo coś tam stuka i puka...więc poszliśmy to sprawdzić. U ciebie i Zack'a, czyli na głównej sali sklepu, jest trup ( chyba właściciel sklepu ) który coś tam zaczyna majaczyć/ożywać.

To tak w wielkim skrócie.

Ty do sklepu dotarłaś później bo czekaliśmy z Reinhardem długo na posta od ciebie i innych graczy i niewiedzieliśmy czy wogóle będziecie grać... dlatego ruszyliśmy z BN'ami. Teraz skoro już jesteś to dołączasz w sklepie, ale nie weszliśmy tam razem.
 
VIX jest offline