Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2013, 10:47   #13
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W sumie wypada się tylko podpisać pod tym co napisali przedmówcy.

Cytat:
I moje pytanie dotyczy właśnie tego jak należy zmodyfikować wymagania na kogoś takiego (żeby zachować równowagę, bo jak wspomniałem u nas to wyposażenie zawsze było największym problemem przy przechodzeniu na profesje) lub w ostateczności jak zmodyfikować profesje (to drugie mniej chętnie).
Niczego nie należy modyfikować. Należy trzymać się zdrowego rozsądku i pamiętać, że religia jest "nadrzędna" w stosunku do profesji. Postać jest najpierw wyznawcą Taala, a dopiero później strażnikiem miejskim / ciurą obozową / szczurołapem. Postać musi dokonać wyboru i zmieniając profesję odrzucić wszystko co jest niezgodne z jej wierzeniami pomimo tego, że "inni to mają", albo wyrzec się swej religii (ach, jaki ładny motyw zepsucia)...

Taki zakuty w zbroję taalowiec przypomina mi wegetarianina pracującego w rzeźni... Można? Można. Tylko czy to ma jakikolwiek sens???
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem