Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2013, 13:31   #4
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Aschaar niestety ze zgłoszeń nie miałem nikogo więcej, więc wziąłem to co dostałem (bez urazy).

Co do zagadki nie zgodzę się z Tobą. Prowadziłem tą sesję już gdzie indziej i gracze dali radę (a gracze nie tworzyli o dziwo tak zwartej grupy, bo były to same indywidua) więc skoro jedna grupa dała radę to czemu miało by nie udać się "drugi" raz...
Oczywiście, że interpretacja tych słów może dla każdego być zupełnie inna, ale to znowu rodzi pytanie "skoro gracze pomyśleć mogą tak, a ja myślę tak to tego nie dawać?". Ale jak już powiedziałem wyżej, Ty pomyślałeś tak, inny gracz trafił więc kwestia podejścia do tematu.

Co do zostawienia miejsca na inne "ruchy" : oczywiście najłatwiej jest ubić i zabić do czego większość graczy jest przyzwyczajona. I oczywiście skoro gracze byli typowo "fajterowi" to powinienem zmienić całkowicie koncepcję sesji na to wychodzi i dać sesję gdzie nie było by myślenia a zabijanie... Przynajmniej tak to odbieram.

Mam pewne wnioski do wyciągnięcia na pewno i pewne rzeczy do poprawienia to pewne.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem