Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2013, 08:26   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
A tak nie mieliśmy żadnych dowodów i nie widziałem sposobu by je znaleźć. Sam wiesz, jak na docu później pytałem o kolejne miejsca, nic, kompletnie nic sensownego się nie dowiadywałem. Fakt, może ta biblioteka, ale Nugan czytać nie umiał, toteż nie myśli khazad-szczurołap o szukaniu śladów w książkach. To dla niego nie do pomyślenia toteż pytał o stare czasy wszystkich, których mógł. Nikt mu nic nie powiedział.
To chyba faktycznie był najsłabszy punkt przygody. U Gracza powodujący zniechęcenie, czy konieczność zagrania wbrew konceptowi postaci (bo można knuć jakieś akcje w typie nieczytaty idzie do biblioteki i... prosi kogoś o czytanie). U MG trochę straconej szansy na "podpowiedzenie" graczom - zawsze przecież może być jakaś starowinka co coś tam pamięta, bo babka jej mówiła; albo mieszkaniec wprost kierujący do biblioteki...

Jednak - jeszcze raz podkreślę - to była bardzo ciekawa przygoda, nawet dla kogoś kto ją tylko czytał.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem