Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2013, 20:04   #83
Vivianne
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Eva siedziała w kącie obejmując kolana ramionami. Była roztrzęsiona i z trudem łapała oddech. W chwili, gdy Harry opuścił pomieszczenie zaczęła dochodzić do siebie.
- Co z nim? - spytała i skinęła głową na napastnika - Ja... ja się tylko broniłam, napadł na mnie i...- głos jej się urywał - miał dziwne oczy chciał mnie udusić... broniłam się tylko. Żyje? Złapałam latarkę i uderzyłam kilka razy, chciałam mu się wyrwać i.... dlaczego on mnie zaatakował, co się z nim wcześniej stało, kiedy krzyczał? i... - urwała jakby sobie coś przypominając.
Wstała szybko, lekko zakręciło jej się w głowie. Zignorował to i zaczęła rozglądać się za nożem, który wypadł jej podczas upadku.
- Słuchajcie zanim on - znów wskazała na nieprzytomnego mężczyznę - tu wszedł w wentylacji słychać było jakieś szuranie, głosy. Bierzmy broń, latarki i spadajmy stąd jak najszybciej - gadała bez przerwy zgarniając do czarnego plecaka kolejne sprzęty.
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"
Vivianne jest offline