Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2013, 03:55   #10
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Wiem że to rekrutka, dlatego z góry przepraszam za mały offtop. Goorn, jak poszperasz w necie to znajdziesz grę fabularną, wydaną jakieś 12/13 lat temu, opartą na tym samym pomyśle co twój... no, powiedzmy na bardzo podobnym, ale gra się takimi samymi postaciami/emocjami...głodem, nienawiścią, miłością... żebym ja tylko pamiętał jej tytuł. Tak tylko piszę o tej grze bo jeśli ją znajdziesz to może ci ona podsunąć masę pomysłów, a jest to gra raczej zapomniana... przeszła przez moje ręce razem z Niezwykłymi Podróżami i Niesamowitymi Opowieściami Barona Munchausena <--( doskonała gra )

...żebym ja tylko tytuł jej pamiętał ?!?! Jeśli znasz tą grę przypadkiem to podeślij mi jej tytuł, od dawna staram się ją wskrzesić w moich RPG kręgach... a raczej próbuje.

Pozdrawiam.
 
VIX jest offline