Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2013, 21:36   #33
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Nasty, Twoja postać cały czas ma takie same współczynniki. W niektórych osobowościach możesz uważać, że masz większe lub mniejsze, i być o tym na 100% przekonaną, ale one nadal są takie same. Taki już urok zaburzeń dysocjacyjnych . Podawałem Ci już ich kod według ICD-10, jeśli chcesz poczytać.

Nie bierz tego tak do siebie. Jak to gdzieś napisałaś, nie masz doświadczenia z "tradycyjnych" RPG i biorę to pod uwagę. Też się kiedyś uczyłem. Ja akurat patrzę na to w ten sposób, że o im więcej punktów test udany lub nieudany, tym poważniejsze konsekwencje - i pozytywne, i negatywne. W BRP jest ponadto taka zasada, że jeżeli odnosi się sukces rzucając równo lub poniżej 1/5 umiejętności, to jest to wówczas sukces szczególny (tak na przyszłość).

Co do odrąbania łba: wcale bym się nie zdziwił. To był wybór: ryzykować i pomagać, czy nie. Wybory to istotna część przygody.

Svergrim: ależ Ben wcale nie musi . Ma wybór
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 31-03-2013 o 21:43.
Reinhard jest offline