Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 00:18   #187
Mii
 
Mii's Avatar
 
Reputacja: 1 Mii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputację
A ja jestem Mii, bo jestem Mikotka i Mikocia. Mii to skrót od tego, a zapoczątkowane to zostało pare lat temu.. już nawet nie bardzo pamiętam.. przypominałam chyba komuś kogoś z Zeldy, czy ze starego Final Fantasy - czyli w skrócie, od growej postaci się to wzięło
I przyjęło się. Właściwie, to dziwnie się czuję gdy ktoś zwraca się do mnie po imieniu, bo jestem całkowicie odzwyczajona. Naprawdę, ludzie na ulicy, rodzice moich znajomych, znajomi, czasem nawet już nauczyciele - wszyscy mówią do mnie Mii lub Mikocia.

A co do grania, to imienia zdecydowanie dobieram bardziej do klimatu. Mii rzadko ma cokolwiek wspólnego z imieniem mojej postaci - gdybym miała nazywać moje postacie czymś od Mii, byłoby to raczej małopoważne
 
Mii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem