Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2013, 09:08   #95
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Małolat zwrócił uwagę na skórznię znajdującą się w pomieszczeniu. Możliwe, że mi się przyda, nie macie nic przeciwko prawda ? Rzekł w eter niby do pozostałych ale widać było, że nie obchodzi go czy jest słuchany w tym momencie czy nie.

- Niech tak będzie, ja wezmę wartę jako trzeci ale bądźcie w miarę blisko siebie, żebym nie musiał krzyczeć.

Bricks, obeznał się jeszcze w sprzęcie pozostawionym w pomieszczeniu i stwierdził, że lepiej będzie jeśli wszyscy będą zasłonięci tak jak Klaus. Przewrócił drugi stół przygotował się do drzemki, bo snem tego nazwać nie było można.

-Szkoda, że nie zabrałem swoich kart.. powiedział do siebie pod nosem
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"

Ostatnio edytowane przez SyskaXIII : 02-04-2013 o 14:51.
SyskaXIII jest offline