Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2013, 08:36   #37
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
... no i tak Panie i Panowie. Dałem szybki i krótki odpis bo, tak jak pisałem w innych przygodach w których biorę udział, mam dziś ostateczny dzień przeprowadzki i nie wiem kiedy będę miał podłączony net w nowym miejscu, może dziś, może w poniedziałek. Mam nadzieję że do poniedziałku wróce do sieci, ale może to potrwać nawet do dwóch tygodni, zgodnie z tym jakich informacji udzielił mi operator mojej sieci. Pożyjemy zobaczymy, mam nadzieję na szybki powrót. Jeśli by mnie nie było to zaznaczę w skrócie że pogadam z Zackiem i Jane chwilę, poszukam kluczy za ladą, przy ciele sklepikarza... jeśli tam ich nie znajdę to wrócę do biura i tam spróbuję, ale bez przesady nie szukam pół dnia, szybkie szukanie Zaproponuje by Jane nam pomogła i poproszę Zack'a o to by stał na straży głównego wejścia do sklepu. Z kluczami lub bez wracam do Henderson i wchodzimy. Jeśli bez kluczy to staram się wyważyć drzwi ale tak stacjonarnie, z rozpędu równego jednemu krokowi... tak by hałasu dużo nie było i by nie wpaść do środka jak na kreskówkach

Pozdrawiam.
 
VIX jest offline