Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 18:16   #10
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Cytat:
Popatrzmy fabularnie.
No ale kłopot w takich dyskusjach (i bardzo się cieszę, że go Szarleju widzisz) jest taki, że nie można dyskutować o tym, że ja w mojej Neurze latam na kucyku Pony, a ty grasz supermutantem latającym bombowcem. Bo to się sprowadza do odwiecznego starcia pomidorowa czy ogórkowa. Skoro podajesz w temacie nazwę systemu, to jedynym polem dyskusji może być właśnie system. Cała reszta jest już widzimisiem, a przecież wiadomo, że mój widzimiś jest najlepszy, bo to widzimiś na miarę naszych czasów i możliwości .
Co innego, gdyby temat brzmiał 'broń w realiach postapokaliptycznych'. Wtedy twoja argumentacja z postów ma sens, bo opiera się na takich czy innych realiach (ekonomia, inżynieria). Przy tym, co widnieje u góry, niestety już się to wszystko sypie, bo dostępność broni jest podana w podręcznikach (+/- jakieś tam odstępstwa dopuszczalne u MG), a ponadto gnat rozsypuje się wtedy, gdy wypada zacięcie, a nie wtedy, gdy się go nie smaruje .
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem