Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2013, 19:56   #358
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
- Nie jestem pewien czy znajdziemy tu dość drewna by móc ich spalić a nie co najwyżej osmolić kości, ale skoro to proponujesz to zakładam że masz o tym jakieś pojęcie. Mam też pewne wątpliwości czy Gimburry wybrał by się tutaj by odprawić ceremonię więc raczej nie mamy zbyt dużego wyboru. Byle by mieszkańcy nie odebrali źle dymu unoszącego się znad ruin. Tak czy inaczej musimy wynieść je na zewnątrz. - skomentował propozycję kapłana - Trzeba tylko otworzyć te cele mam nadzieję że po tylu latach zamki nie są zamknięte na sztywno. Też wolę nie ryzykować pozostawiania ich tutaj zwłaszcza jak przypomnę sobie historie o tym co bardziej kreatywny nekromanta potrafi stworzyć ze sterty kości...
 
Rodryg jest offline