Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 12:19   #41
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Tomas uśmiechnął się na widok popisu Willy, sam wyprostował się, wyciągnął rękę przed siebie i przemienił ja w ostre szpony, długości około 20 centymetrów, a kiedy wszyscy na nie spoglądali, teleportował się za plecy Hammerheada i ukuł go w plecy.

Zaraz też wrócił na swoje miejsce, oparł się o blat.
- To moje główne atuty, poza tym świetnie strzelam i walczę wręcz oraz bronią białą. Wybacz Hammerhead, że pokaz padł na ciebie, ale uznałem, że tobie nie zrobię krzywdy. - Spojrzał na Obadaya.
- Mam też trochę mniejszych atutów, w tym spory zapas gotówki i znajomości. Wiedza to też coś czy dysponuję, nie wiem czym ty dysponujesz, ale uznajmy, że sobie ufamy. Na tej planecie żyję około 360lat, nie do końca mogę powiedzieć ile żyję w waszych latach, ze względu na sposoby przeliczania lat. Miałem okazję brać udział w na prawie każdym froncie począwszy od walk o smoleńsk. Możesz z tego wywnioskować, że ciężko mnie zabić. Rozmawiałem z najlepszymi strategiami i dowódcami, brałem udział w wielu misjach i zadaniach, które wydawały się niemożliwe. A teraz wasza kolej. Jak wy możecie przydać się nam? - Zakończył wyczekując w gotowości, aby zdążyć teleportować się, przed ewentualnym pokazem umiejętności.
 
deMaus jest offline