Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 14:08   #11
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Dlaczego trzy nominowane posty to mało? Dla mnie to wystarczająco. Poza tym, jak ktoś nominuje, to post mu się podoba, ale fakt - jeśli chce na niego głosować, niech to zrobi w rundzie głosowania.
Podobało mi się w nietoperzu przydzielanie punktów. Skoro głosy na trzy posty, to 3, 2 lub 1 punkt na nominowane posty.

I jestem przeciw mieszaniu postów sesyjnych z innymi. To kompletnie co innego i nagradzajmy granie w sesjach. Jeśli ktoś chce to mógłby stworzyć dodatkowy konkurs na artykuły czy posty niesesyjne. Już raczej dopuściłbym możliwość nominowania ich przez osoby nie piszące w danym dziale.

Dodatkowo wcale nie uważam, że regulamin musi być w 100% identyczny w każdym dziale. W Warhammerze również pewnie wprowadzę ten konkurs, jeśli okaże się, że jest zainteresowanie.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline