Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 17:22   #14
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ok, argument o zachęcie jest sensowny, aczkolwiek i tak wydaje mi się, że oceniać będą głównie ci, którzy sami chcą być chwaleni.
Oczywiście, mogę mówić tylko za siebie, ale wychodzę z założenia, że jeśli mi się coś podoba - daję reputkę, jeśli chcę polecić gracza/MG - piszę notkę, i to starcza. Nie jestem w stanie natomiast ocenić, które posty były w danym miesiącu najlepsze, bo -pomijając już pełną znajomość sesji w dziale - jako postronny widz nawet nie wyczuwam wszystkich smaczków, nie znam kart postaci, nie ogarniam całej fabuły. Ja widzę ducha, a może on ma na imię Pszemek i jest zmarłym bratem bohatera?
Jeśli więc nawet zapomnimy o zarzucie "interesowności" głosujących, to i tak uważam, że w ten sposób zostaną nagrodzone posty efekciarskie, a nie prawdziwie dobre.

<stara macka się naględziła, wraca pod łóżko>
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline