Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 19:54   #42
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Obadaya uśmiechnął się życzliwie na widok waszych możliwości.

-Świetnie, wygląda na to, że w końcu będziemy mogli zakończyć terror Mefisto w mieście. Co do umiejętności moich ludzi to są specami w walce wręcz i strzelaniu, lecz poza świetnym wyszkoleniem fizycznym, nie mają większych zdolności. Próbowaliśmy wcześniej zdobyć pomoc ze strony, bardziej "obdarowanych" osób, lecz Mefistofero dostawał się do wszystkich przed nami, jak gdyby na złość obserwował każdy nasz krok i go uprzedzał. Bawił się z nami. Widzę jednak, że ktoś mu się w końcu wymknął. Ja osobiście posiadam zdolności które pozwolą nam trochę lepiej przetrwać trudy nadchodzącej walki.-Mężczyzna przesunął dłonią nad nadwiędniętą roślinę, która w krótką chwilę odżyła i rozpromieniła się zdrową zielenią. Najwyraźniej Obadaya był specjalistą w przywracaniu sił życiowych istotom żywym.

-Wiedząc już co my potrafimy i co wy potraficie, liczę na to, że zgodzicie się załatwić razem z nami tego potwora. Nie mogę was jednak do tego zmusić, proszę was więc o podjęcie decyzji. Nie jestem wam też w stanie zagwarantować powrotu, widziałem już sporo ofiar Mefisto i to co z nimi robił. Jeśli się zgodzicie, to osobiście jestem za pójściem prosto do jego willi i rozprawieniu się z nim raz na zawszę. Myślę, że bezpośredni atak będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli macie lepszy pomysł, to również chętnie go poznam. Tak czy siak, my jesteśmy gotowi już od dawna, więc wszystko zależy od was.- Uzdrowiciel czekał na waszą decyzję i propozycję planu z wyraźnym podekscytowaniem. Biorąc pod uwagę to co wam powiedział, musieliście przyznać, że był już w dość zdesperowanej sytuacji. Jeśli jednak nie uda wam się zakończyć tego teraz, to co innego może powstrzymać to monstrum?
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline