Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 19:58   #16
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Ok, argument o zachęcie jest sensowny, aczkolwiek i tak wydaje mi się, że oceniać będą głównie ci, którzy sami chcą być chwaleni.
Zapewne tak, zabawa ogranicza się do osób piszących w dziale (wersja moja regulaminu) czy nawet grających w sesję w danym dziale.
W czasach Nietoperza liczba osób grajacych w dziale WoDa była niewielka i siłą rzeczy było to mizianie. Choć wystarczy poszukać - laureatem jednego z Nietoperzy był Miriander, który nigdy nie oceniał, a ja nigdy nie dostałem, pomimo tego, ze zawsze oceniałem... Więc jakoś to kółko wzajemnej adoracji nie działało...


Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Jeśli więc nawet zapomnimy o zarzucie "interesowności" głosujących, to i tak uważam, że w ten sposób zostaną nagrodzone posty efekciarskie, a nie prawdziwie dobre.
Oczywiście. To forum dyskusyjne podrasowane na miejsce do grania w PBFy! Ani piszący, ani oceniający nie mają żadnej podbudowy do tego aby wypowiadać się w sprawach literatury i tworzą grafomanię. Tak w skrócie. Nie liczyłbym na jakieś prawdziwie dobre posty, może co najwyżej - literacko poprawne.
 
Aschaar jest offline