Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 20:18   #19
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eleanor Zobacz post
Ta zabawa ma zachęcić graczy do pisania czegoś więcej niż kilka linijek tekstu z których połowa to wiązanka niecenzuralnych sformuowań, które przecież w poście do sesji można sobie puścić bezkarnie

Więc jeśli to nawet będzie grafomania, ale z humorem lub pasją, z pomysłem i chęcią do przekazania czegoś więcej, chwała im za to!

Walczmy z ostatnio tak powszechną bylejakością w każdy możliwy sposób!

Dokładnie. Staram się zrobić redukcję sesji, i po maturze naprawdę biorę się za jakość. Może zachęciło by to więcej osób. Kto wie może nie tylko ja mam ambicje i próbuje rozwijać warsztat z mniejszym naciskiem na samą ilość. Po zdobyciu posta miesiąca, czułbym prawdziwy zastrzyk motywacji, jak zapewne wiele osób.


Dobrze spojrzeć na LI jako miejsce, gdzie rozwija się skrzydła. Nigdy nie wpadłbym na pomysł , że spróbuje na poważnie myśleć o pisaniu gdybym nie zaczynał post po poście odkrywać wielką radość tworzenia (oczywiście jestem wielkim grafomanem, ale warto stawiać sobie poprzeczki, próbować).

Aha, bo dopisałaś- czemu idziemy za jawnością? Przyznam wrodzone skłonności paranoiczne nawykowo uczą mnie zatajania informacji, ale myśląc po chłopsku czemu jednym z warunków demokratycznych wyborów jest tajność głosowania?
 

Ostatnio edytowane przez Eleanor : 08-04-2013 o 20:50.
Pinn jest offline