Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 20:33   #20
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Jeśli ktoś chce to mógłby stworzyć dodatkowy konkurs na artykuły czy posty niesesyjne.
Tych jest na tyle niewiele, że IMHO zupełnie mija się to z celem. Felietony i opowiadania mają własny system oceniania i też nie mieszajmy (z załozenia) pracy twórczej z "napisanym na kolanie" zrzutem wiedzy na dany temat. Albo zlewamy posty niesesyjne (nie będące zamkniętymi formami) z postami sesyjnymi, albo w ogóle nie wspominamy. W dziale WH takich tematów jest dwa i to jeden z najbardziej rozrosłych.


Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Już raczej dopuściłbym możliwość nominowania ich przez osoby nie piszące w danym dziale.
Jakaś propozycja?
Zresztą skoro nominowanie oddzielamy od głosowania to samo nominowanie niczego nie daje... bo oceniać będzie mniejsza grupa osób niż nominujących...
Równie dobrze - opiekun działu może wybrać post, który mu się najbardziej podoba i wstawić notkę.

Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Dodatkowo wcale nie uważam, że regulamin musi być w 100% identyczny w każdym dziale. W Warhammerze również pewnie wprowadzę ten konkurs, jeśli okaże się, że jest zainteresowanie.
Regulamin powinien być identyczny jeżeli konkurs się pojawia - z prostego powodu - abym nie musiał w każdym dziale czytać jego regulaminu, aby wiedzieć czy w zabawie mogę brać udział i jak mam stawiać punkty. Są osoby udzielające się w kilku działach i im po prostu będzie wygodniej, a reszcie to nie będzie przeszkadzać.


Cytat:
Napisał Pinn;
Hmm... Myślę , że nie ma sensu oceniać jakiś zabawnych wypowiedzi spoza sesji lub ich nie mieszaniu jak proponuje Sekal. Mamy również dział z opowiadaniami (a ja kiedyś przeoczyłem i wrzuciłem fragment opowiadania do warsztatów -_- . Mój mózg pracuje na zasadzie krótkich sensownych spięć na morzu chaosu), gdzie można się oceniać.
Tyle, ze nie chodzi o zabawne wypowiedzi. Trzymając się wałkowanego działu WH. Za bardzo dobrą uznaję wypowiedź Campo Vejo w wątku o ekwipunku Talla. Jest to "tylko" post, nie artykuł czy opowiadanie. Tak mogę wstawić reputkę (jeżeli nie wstawiłem w ostatnim czasie za co innego - ograniczenia systemu reputacji), ale to wszystko. Merytorycznosć tego postu jest bardzo wysoka i oceniam ją znacznie wyżej niż klimatyczność postów sesyjnych.
 
Aschaar jest offline