Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2013, 21:16   #43
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- Atak bezpośredni nie jest najlepszym pomysłem. W trakcie ostatniej walki, wysadziłem kolesiowi, pod nogami granat, i przeciąłem go dwa razy tym - powiedział, machając dłonią w której nagle pojawił się jego miecz. Odciął przy tym kawałek blatu, jakby było to rozgrzane masło - Więc jeśli nie zapewniasz jakiegoś super wsparcia, w postaci pobłogosławienia naszej broni, to odradzam taki atak. Nie powiedziałeś mi, co potrafi Mefistorefo. Czy od kopiuje nasze moce, czy ma swoje atuty, znasz jakieś słabe punkty? Czy na przykład musimy go zająć, kiedy ty będziesz odprawiał jakiś rytuał odpędzenia? Wcześniej planowałem odwiedzenie egzorcysty, aby posłuchać jego rad. Tymczasem, dajcie mi chwilę na zastanowienie. -

Wyjął telefon i wybrał numer sklepu gdzie kupił, ARdrony.
- Cześć, pewnie mnie pamiętasz, kupowałem u ciebie dziś 5 ARdronów, potrzebuję ich jeszcze z pięć, i jakieś 10 do 15 sztuk, samochodów RC, najlepiej szybkich i zdolnych do poruszania po nierównym terenie, typu trawnik. Załatw mi to dziś, to zapłacę 15 tysięcy, załatw na jutro to płacę 10 ok? Oddzwoń, na ten numer jak będziesz wiedział, kiedy to załatwisz. -


- Ok, mamy podstawowe wsparcie ogniowe. Do przyczepimy granaty do trzech dronów, i siedmiu samochodów. Będzie się spodziewał, że znowu zaatakują go tym sposobem, jeśli zobaczy Drony, ale pierwsze, niewybuchające mogą go zmylić. Teraz, wracając do ataku. Willy, dasz radę dowiedzieć się, czy policja wie o wcześniejszej walce? Spróbuj, my tymczasem jedziemy do mnie. Mam tam granaty, kamizelki, karabiny i pistolety. -
 
deMaus jest offline