Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2013, 00:57   #33
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Yzumir owszem mam długą historie z Aschaarem. Bardzo. O ile mnie pamięć nie myli to po dwóch stronach barykady. Z Elanorą? Raz czy dwa wypowiedzieliśmy się w tych samych wątkach. Odnosisz się w swojej wypowiedzi do mojego posta, poniekąd zarzucasz kumoterstwo. Może poprzesz to jakimś przykładem? Skoro ma być, że użytkownicy z reputacją 50+ wspierają się wzajemnie i tworzą kółeczka pokażesz kiedy takie kółeczka istniały? Wtedy pokażę przykład, że tak nie jest. I można toczyć dyskusje. W temacie ogólnym, żeby każdy użytkownik mógł się wypowiedzieć.
To jak, gdzie i co napisałeś to czy się liczy w tym wątku (konkretnie w tym?). Raz, że jest to subiektywna opinia (ale w ten sposób siłą rzeczy można ocenić każdą). Dwa czy ktokolwiek zaproponował, że ma się liczyć merytoryczna wartość posta ocenia przez użytkownika X? Jak nie to wybacz ale co chciałeś osiągnąć swoim postem?
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline