Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2013, 01:48   #35
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Yzumir, źle mnie zrozumiałe, a Twój IMHO trolling średnio się ma do tego co masz przekazać ale dobra, przekazałeś.
Teraz jak ja to widzę (dalsza moja wypowiedź jak i wszystkie moje wcześniejsze w tym temacie są tylko moją subiektywną opinią i nie ma na celu kogoś urazić).

Zarówno osoba z 100+ reputacji jak i moderator, opiekun czy admin jest też użytkownikiem. Tak samo ma prawo do wyrażenia swojej subiektywnej opinii a to, że jest X lat na forum lub ma Y reputacji nie ma nic do tego. Ale postaram się trzymać tematu.

Zacznijmy od nieszczęsnego CB zamiast którego mogłem równie dobrze wstawić "użytkownik X". Czemu się do niego odniosłem? Bo wiedziałem, że nie obrazi się. Mogłem równie dobrze zastosować wspomniane trzy zdania wyżej odniesienie lub wstawić nick Fabiana (bo również wiem, że w takiej sytuacji nie poczułby się urażano). Jedyne co miało na celu to przedstawieniu Aschaarowi pewnej wspólnej płaszczyzny (dlatego jemu ponieważ głównie do jego posta się odnosiłem w tym zakresie). Ponad to dałem przykład CB ponieważ gra w sesji a taką grupę każdy akceptował jako dopuszczoną do głosowania.

Uważasz, że jestem za zawężeniem grona osób mogących głosować. Poniekąd tak ale i za rozszerzeniem tego grona. Wypunktuje to, może będzie jaśniej.
Jestem za tym, żeby:
- nominować mógł każdy
- głosować mogły jedynie osoby, które w przeciągu miesiąca napisały chociaż jeden post w sesji o danej tematyce, ponieważ ciężko ustalić jakiekolwiek zaangażowanie w dział na podstawie liczby postów w tematach nie sesyjnych dotyczącym danych klimatów. Pisanie w sesjach daje chociaż minimalną taką gwarancję.

Teraz prośba. Odnieś się do tego. Ewentualnie wykaż gdzie napisałem, że mogą głosować osoby tylko wyznaczone przeze mnie lub piszące według mojej opinii merytorycznie w tym dziale. Powtarzam również poprzednią prośbę, wskaż miejsce w którym byłem za ograniczeniem dostępu osób do takich tematów jak omawiany.

Wszelkie dyskusje co do mojego despotyzmu lub moich znajomych na określonej stopie proponuje przeprowadzić odpowiednio na PW/gg, w temacie i dziale odpowiednim do tego lub zgłosić Kermowi/Sayane jako administratorom. Na wszelkie dalsze takie sugestie nie będę odpowiadał w tym temacie.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline