Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2013, 04:37   #37
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Geez sorry Yzurmir, skasowałem przed chwilą mojego post a dopiero teraz zobaczyłem, że edytowałeś do mnie swojego... Już nie chciałem drążyć tematu a tym bardziej wcinać się w między Was skoro sobie coś tam wyjaśniacie... A mnie cieszy ta dyskusja w tym temacie, bo to pokazuje, że choć wszystkim się nie dogodzi, to jednak dla wielu się chce. Szkoda, ze tak późno się zaczynają ludzie budzić akurat gdy ja nie mam czasu na rozwój forum. A jak mają chęci i czas to coś z tego wyjdzie dobrego z tego pomysłu, choćby do czasu aż zdechnie albo się wypaczy. Mi tylko chodziło, żeby nie dyskryminować tych co niekoniecznie piszą jednolinijkowce lub rzucają mięsem a po prostu nie mają talentu do pisania a chęci do grania. Bo dobry gracz to nie tylko ten co ładnie pisze lub dużo wie i choć nikomu nie chodzi o to aby kogoś umniejszać, to jak będą wciąż te same osoby zgarniały takie oskarki, to się zrobi komuś przykro, że jak i się stara to nie zachwyci jak ten co mu słowa spływają pod palców jakby grał pięknie na fortepianie bez nut.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline