Wątek: Post miesiąca
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2013, 07:47   #39
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Yzumir, naprawdę nie chce mi się po raz kolejny odpowiadać na twoje zaczepki. Nie jestem w stanie osiągnąć takiego poziomu intelektualnego, jaki byłby odpowiednim dla ciebie.

W wodzie swoich postów stosujesz starą forumową sztuczkę opanowaną do perfidii. Baw się.

Jak z Pafnucym zadam jedno pytanie w jednym poście.


Skoro wg ciebie użytkownik ma prawo zgłosić jednego posta do konkursu a może je zgłaszać cały miesiąc (albo w trzecią niedzielę miesiąca hahahah - dowciap roku) to co zrobić w przypadku, kiedy 5 zgłoszę posta, a 25 okaże się, ze ktoś napisał lepszego? Pisać do moderatora i zawracać mu tyłek? Po co w ogóle zawracać mu tyłek tym konkursem?

Ups, zrobiły trzy pytania, ale wierzę, ze sobie poradzisz.
A jak interesuje cie historia mojej znajomości z Szarlejem - to w zdecydowanej większości przypadków staliśmy po dwu stronach barykady... wiec tworzymy kółeczko antagonistów wzajemnych.

@Campo Vejo: popieram. Dlatego zgłoszenie (i głosowanie) na posty powinno dotyczyć kilku postów przez usera. Dlatego, aby zastosować ten sam mechanizm co w Oskarach chociażby - nie wygrałeś, ale zauważyłem twoją pracę; podobała mi się. Niech użytkownik wie, ze ktoś poza ludzimi z sesji go przeczytał (bo jak sam wskazał Yzumir - on nawet wszystkich postów we własnej sesji nie czyta)...

@Eleanor:
Zrób może porządek i przedstaw swoje założenia konkursu lub jakaś formę z wyżej przedyskutowanych. Jak widać artyleria klasy Yzumir ściągnięta Twoim PW doprowadza tylko i wyłącznie do strollowania tego tematu i kolejnej wojenki forumowej.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 09-04-2013 o 08:03.
Aschaar jest offline