Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2013, 08:23   #44
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Obadaya patrzył jak Tomas zakupuje cięższy sprzęt, z lekkim rozbawieniem. Wyglądało tak, jakby zaraz miał im załatwić telefonem kilka czołgów i helikopter.

-Wybacz, zawsze bawili mnie bogacze szastający forsą. Niestety nawet setka terminatorów nie zrobi nic Mefistofero. Nie jestem do końca pewien czym on jest, jednak wiem co może go zranić i na pewno nie jest to nawet największy granat. Sądzę iż przybył z innego wymiaru, czy świata i udaje mu się dzięki temu skutecznie ochraniać przed elementami z naszej rzeczywistości. Mówiąc wprost, nic co stworzono w naszym realium nie zrobi mu krzywdy. Masz jednak rację wspominając o błogosławieniu broni.- Mężczyzna wyjął z pod stołu niewielki pistolet. Po chwili znak na jego nadgarstku zaczął pulsować bielą, a jego oczy świecić jak wcześniej. Domyślaliście się, że tylko osoby o tym specjalnym wzroku mogą to dostrzec. Broń zaczęła pokrywać się falami jasnej energii, przeobrażając się w ten sam o odrobinę większych i potężniejszych proporcjach. Na jego ściankach pojawiały się jakieś runiczne znaki i małe krzyże.-Moja moc również pochodzi nie z tego świata, lecz z boskiego wymiaru, dzięki temu, nasączone nią energią powalą tego potwora. Niestety mimo iż ta broń jest skuteczna, to jeden czy dwa strzały nadal nie wystarczą, a na więcej nam jak na razie nie pozwolił. Teraz gdy wy też dzierżycie znaki, również możecie poświęcać swoją broń, to jeden z przywilejów symbolu. Także ja nadal jestem za frontalnym atakiem. Jeśli jednak chcesz wysadzić jego wille przedtem w powietrze to nie mam nic przeciwko
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline