Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2007, 01:14   #4
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Kida
Asembalbe spojrzała się ciepło na Ciebie z miły uśmiechem. Moje dziecko, taka jest wola Bogów i Sędziego. To oni was wybrali. Wojna pomiędzy bogami jest bezsensowna gdyż są nieśmiertelni, dlatego od wieki wieków prowadzona jest tu na Ziemi. Wszyscy jesteście wyznawcami innego Boga. Wy zostaliście wybrani przez Bogów, którzy panują nad ładem tego świata. Bogowie, którzy chcą wprowadzić chaos wybrali swoich siedmiu wyznawców, z którymi będziecie musieli się zmierzyć. Popatrzyła po każdym z osobna. Elfie? Spojrzała na EsQuero. Twojej obecności najmniej się spodziewałam. Jednak Twoje serce jest wyjątkowe, Ty będziesz miał bardzo ważne zadanie, ale dowiesz się w swoim czasie. Wskazała dłonią młodzieńca, który wprowadził was do świątyni. To jest Nathaniel, będzie was bacznie obserwował i przekazywał mi wiadomości o waszym postępie. Bądźcie dla niego mili, gdyż nie będę go powstrzymywać, gdy wasze słowa czy też czyny urażą jego osobę.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline